درگذشت یک همکار!

یکروز وقتی کارمندان به اداره رسیدند،اطلاعیه بزرگی را در تابلوی اعلانات دیدند که روی آن نوشته شده بود:
((دیروز فردی که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت 10 در سالن اجتماعات برگزار می شود دعوت می کنیم.))

در ابتدا،همه از دریافت خبر مرگ یکی از همکاران شان ناراحت می شدند  اما پس از مدتی کنجکاو می شدند که بدانند کسی که مانع پیشرفت آنها در اداره می شده که بوده است. این کنجکاوی ، تقریبا تمام کارمندان را ساعت 10به سالن کنفرانس کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد می شد هیجان هم بالا می رفت.همه پیش خود فکر می کردند:((این فرد چه کسی بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود. به هر حال خوب شد که مرد!))

کارمندان در صفی قرار گرفتند و یکی یکی نزدیک تابوت می رفتند و وقتی به درون تابوت نگاه می کردند ناگهان خشکشان می زد و زبانشان بند می آمد.آینه ای درون تابوت قرار داده شده بود و هرکس به درون تابوت نگاه می کرد،تصویر خود را می دید. نوشته ای نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:
((تنها یک نفر وجود دارد که می تواند مانع رشد شما شود و او هم کسی نیست جز خود شما. شما تنها کسی هستید که می توانید زندگی تان را متحول کنید.شما تنها کسی هستید که می توانید بر روی شادیها،تصورات و موفقیت هایتان اثر گذار باشید. شما تنها کسی هستید که می توانید به خودتان کمک کنید. زندگی شما وقتی که رئیس تان،دوستانتان،والدین تان،شریک زندگی تان یا محل کارتان تغییر می کند،دستخوش تغییر نمی شود.زندگی شما تنها فقط وقتی تغییر می کند که شما تغییر کنید،باورهای محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسی هستید که مسئول زندگی خودتان می باشید. مهمترین رابطه ای که در زندگی می توانید داشته باشید رابطه با خودتان است خودتان را امتحان کنید.مواظب خودتان باشید. ازمشکلات، غیرممکن ها و چیزهای از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت های زندگی خودتان را بسازید.دنیا مثل آینه است. انعکاس افکاری که فرد قویا به آنها اعتقاد دارد را به او بازمیگرداند تفاوت ها در روش نگاه کردن به زندگی است.

/ 2 نظر / 10 بازدید
وحید

خیلی قشنگ بود . من که یکه خوردم . مر30[دست][دست][دست]

فاطمه

فقط مي تونم بگويم متاسفم چون من كامبا ايشون مي شناختم و هرچي خوبي بود تو دنيا شايد ااغراق نباشه كه بگويم ايشون داشتن هرگز چهره مهربون و خندانشون از ذهنم پاك نخواهد شد