احترام به حقوق و حفظ اطلاعات شخصی در فضای اینترنت

حقوق شخصی: کاربران باید اطلاع داشته باشند که اطلاعاتی که در سایت وجود دارد، به هیچ وجه برای انتشار در کشور خاصی طراحی و آماده سازی نشده است و سایت هرگز قشر خاص یا شرکتهایی را در کشورهایی که انتشار اطلاعات از طریق اینترنت با قوانین محلی آنان متضاد است، مورد هدف قرار نداده است. سایت حقوق افراد برای مسایل خصوصی را مورد احترام می داند و تایید می کند که تمامی اطلاعاتی که در سایت  قرار دارند از جمله هویت کاربران، آدرس، تاریخ تولد، شماره تلفن(ها) و سایر اطلاعات شخصی مرتبط با کابران تنها در حوزه دسترسی خود داشته و هرگز مبادله و فروخته نخواهد گردید و بدون اطلاع قبلی با کاربر، در دسترس هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

 کاربرد کوکی ها: کوکی ها، فایلهایی هستند که وب سایتها برای گرفتن رد بازدیدکنندگان استفاده می کنند. ممکن است از طریق اینترنت، این امکان بوجود آید که شرکت ها به کوکی های کامپیوتر شما دسترسی یابند. این فرایند به آنها اطلاع می دهد که کدام وب سایت، بنر و تبلیغ اینترنتی شما را به سایت آنها متصل کرده است. لازم به ذکر است که استفاده از کوکی ها به هیچ عنوان به حقوق شخصی افراد لطمه ای وارد نخواهد کرد.

 فناوری SSL: برای حفاظت از اطلاعاتی که کابران در حین استفاده از پلت فرم زنده ارسال می دارند، از تکنولوژی سیستم امنیتی SSL استفاده می شود. این فناوری، اطلاعات کاربر را در هنگام ارسال از دسترس هر شخص ثالثی مصون می دارد.

تماس تلفنی: کارمندان ما بدون اجازه، تلفنی برای فروش محصولات و پیگیری آن نخواهند داشت مگر آنکه درخواستی قبلاً بوسیله مشتری داده شده باشد.

/ 0 نظر / 11 بازدید