چگونه مرد جذابی باشیم؟

apr_14_4

چگونه مردي با شيوه زندگي ملال آور، ميتواند همسرش را به سمت خود جذب کند؟

تنها کاري که مي توانيد انجام دهيد که هم به نفع خودتان است و هم به عنوان راهي براي جلب توجه خانمها به شمار مي رود، اين است که سعي کنيد فرد جذابي باشيد.

يکي از آسانترين شيوه هايي که مي توانيد از آن بهره ببريد، اين است که "اهل عمل" باشيد. به اين معنا که از هر موقعيتي که بر سر راه شما قرار گرفت به بهترين نحو استفاده کنيد.

اگر بر سر دوراهي گير کرديد، هر دو راه را امتحان کنيد. اگر در مورد مسافرت رفتن دودل هستيد، خوب، سفر کردن گزينه بهتري است. مي خواهيد براي صرف غذا به يک رستوران جديد برويد و يا در همان مکان هميشگي غذا ميل کنيد، خوب ما به شما ميگوييم که يک چيز جديد را امتحان کنيد.

با انجام چنين اموري زندگي شما رفته رفته سرشار از تجربه هاي جديد خواهد شد.... هوش و دانش شما نيز افزايش پيدا مي کند و باعث مي شود که همسرتان نسبت به زندگي شما کنجکاوي بيشتري از خود نشان دهد.

هر چقدر که تجربيات شما بيشتر باشد، بالطبع مطالب سرگرم کننده تري داريد تا با همسرتان در ميان بگذاريد... و در نتيجه خيلي آسان تر مي توانيد با او ارتباط بر قرار کنيد.

به عنوان مثال زماني که او مي گويد " با ديدن اين منظره به ياد مکاني در اروپا افتادم" شما نيز مي توانيد، پاسخ دهيد "اوه، بله...مي دونم چي مي گي"

زماني که به شما مي گويد که عاشق غذاهاي يوناني است مي توانيد او را به رستوراني ببريد که روزي خودتان براي شکستن عادت روزانه به آنجا رفته بوديد.

به خاطر داشته باشيد که هيچ گاه از انجام چنين کارهايي پشيمان نخواهيد شد، بلکه پشيماني از آن کارهايي است که تا به حال آنها را انجام نداده ايد. سعي کنيد طعم حقيقي زندگي را بچشيد. خودتان هم شگفت زده خواهيد شد که همسرتان چقدر سريع متوجه اين موضوع مي شود.

شما قبلا ذکر کرده بوديد که يک مرد به منظور ايجاد جذابيت در روابط خود بايد از "حس رهبري" بالايي برخورد باشد. اهميت اين مطلب تا چه حد است؟

ساده است، خوب است بدانيد که خانم ها از تصميم گرفتن متنفر هستند.

همه ما خوب مي دانيم که خانم ها خيلي سريع تصميم مي گيرند، اما به همان سرعت نيز نظرشان در مورد هر چيزي عوض مي شود، و اين امري است که حقيقت دارد.

خانم ها توانايي تصميم گرفتن را دارند، اما دوست ندارند چنين کاري را انجام دهند، به همين دليل هم هست که هميشه جذب مردهاي با اراده و مصمم مي شوند. براي خانم ها مصمم بودن مردها جزء خصوصيات برجسته آنها به شمار مي رود. براي يک خانم هيچ کس مردانه تر از فردي نيست که مي داند از زندگي خود چه مي خواهد، به اندازه کافي اعتماد به نفس دارد، و او را به مکاني مي برد که هم سرگرم کننده است و هم مهيج.

آقايون با انجام چنين اموري ثبات و ايمني را براي خانمها فراهم مي آورند، و اين دقيقا چيزي است که خانم ها هر لحظه آرزوي آنرا مي کنند. با برداشتن مسئوليت تصميمگيري از روي شانه هاي او شما مي توانيد آرامش و امنيت را برايش به ارمغان آوريد.

متاسفانه بسياري از آقايون از تصميم گيري وحشت دارند، چرا که تصور مي کنند شايد تصميمات آنها موافق نظر خانم ها واقع نشود و موجبات ناراحتي آنها را فراهم آورد.

در طول زمان ممکن است همه ما دچار چنين اشتباهاتي شويم و سوال "من نمي دونم.... تو مي خواهي چه کاري انجام دهي؟" را که خانم ها از آن به شدت متنفر هستند، بر زبان مي آوريم.

اما همانطور که مردها هنگام رقصيدن با حرکات قدرتمند اما در عين حال ملايم خود همه چيز را کنترل مي کنند، در عشق ورزي نيز بايد يک چنين کاري را انجام دهند.

اگر مي خواهيد او را براي صرف غذا به يک رستوران ببريد، ابتدا از مزاياي رستوران براي او صحبت کنيد، اگر او مخالفت کرد، لازم نيست از او سوال کنيد "تو کجا رو دوست داري؟" بلکه خيلي سريع مي توانيد پيشنهاد مکان ديگري را به او بدهيد.

قاطعيت شما که نشاند هنده "مردانگي" شماست مشخص مي کند که آيا مجذوب شما خواهد شد يا خير.

بنابراين در حالي که او را با ملايمت به سمت خواست هاي خودتان هدايت مي کنيد، خيلي زيرکانه هر چيزي که خواست به او بدهيد. او از شما به خاطر اين کار ممنون و متشکر هم خواهد شد.

يک مرد چگونه مي تواند در زمان ملاقات خانم ها "جذابيت" خود را به آنها ثابت کند؟

يکي از بزرگترين تفاوت هايي که ميان مردهايي که در روابط خود با خانم ها موفق هستند و ساير افراد، اين است که آنها هميشه آماده "ترک رابطه" هستند.

اگر يک خانم متوجه شود که نظر شما را به خود جلب کرده و شما هميشه در کنار او باقي مي مانيد، هيچ کاري براي جلب نظر شما به خود انجام نميدهد و از اين گذشته به راحتي کنترل تمام امور را نيز به دست مي گيرد.

"انتقال قدرت" از همان آغاز اولين ملاقات معنا پيدا مي کند.

يک خانم به راحتي مي تواند از همان ابتداي امر تشخيص دهد که آيا شما به او "اهميت" مي دهيد و يا خير.

اگر احساس کند که شما تنها به او "چشم داريد"، ديگر هيچ تلاشي براي جلب توجه شما انجام نمي دهد، زيرا مي داند که شما در حال حاضر تصميم خود را در مورد او گرفته ايد.

از سوي ديگر اگر تصور کند که تنها براي سرگرمي با او قرار ملاقات گذاشته ايد و اثري از علاقه حقيقي به چشم نمي خورد، او تمام تلاش خود را مي کند تا بتواند نظر شما را نسبت به خود جلب کند و در شما تاثير بگذارد.

شايد شما تعجب کنيد اما اين مطلب حقيقت دارد.

بنابراين رمز موفقيت شما در اين مرحله اجتناب از "کم آوردن" در مقابل خانم هاست، و شما بايد به هر قيمتي که شده اين کار را انجام دهيد.

هميشه به خاطر داشته باشيد که يک خانم جذاب ديگر در گوشه اي به انتظار شما نشسته است. تصميم خود را در مورد رابطه فعليتان بگيريد، آيا مي خواهيد ادامه دهيد و يا قصد ترک آنرا داريد؟

زمانيکه حس انتخاب کردن وجود شما را فرا بگيريد و به خود حق انتخاب دهيد، او به سمت شما کشيده مي شود و مي توانيد او را با خود به هر کجا که مي خواهيد ببريد. اگر اين شيوه را در پيش بگيريد تمام خانم ها براي جلب توجه شما تلاش خواهند کرد .

/ 0 نظر / 30 بازدید