کلکسيونی از ۱۶۰۰ شکلک بامزه برای استفاده در تمام محيط های اينترنتی

 

در دنيای اينترنت تنها راه رايج نمايش احساسات و عواطف استفاده از شکلک های کوچک و بامزه معروف به Smiley می باشد . خواه شما در حال نوشتن نامه باشيد , خواه نوشتن مطلبی برای وبلاگ , شرکت در فروم ها و يا نرم افزارهای چت , دستسرسی به تعداد بالايی از اين شکلک ها کار شما را بسيار راحت تر و ارتباط شما را تا بامزه تر می سازد .
GetSmile نرم افزاری جديد و و کلکسوينی زيبا از شرکت Sofrayt ميباشد که به شما امکان مديريت و قرار دادن زيباترين شکلک ها را در محيط های مختلف اينترنتی تنها با يک کليک می دهد . 
برخی ويژگی های نرم افزار GetSmile :
سازگار با اکثر Webmail های معروف و رايج مانند Hotmail , YahooMail ! , Gmail و ...
سازگار با اکثر نرم افزارهای Email Client معروف و رايج مانند Eudora 5.0,6.0,IncrediMail,Mozilla Mail, Outlook 97, 98, 2000, 2003, XP و ..... 
دارا بودن بيش از 1600 شکلک بامزه که بيش از 700 عدد از آنها سازگار و مخصوص نرم افزار MSN Messenger می باشند ! تمامی اين شکلک ها طبقه بندی شده و به آسانی قابل دسترسی می باشند .
توانايی اضافه نمودن انيميشن های و ساير تصاوير جالب و دلخواه خود به اين کلکسيون .
توانايی ساخت امضا برای Email شما با ترکيب متن و Smiley .
اين نرم افزار هيچ نرم افزار اضافی همراه خود ندارد ! مانند toolbar ها و searchbar ها و ساير نرم افزارهای تبليغاتی ناخواسته و مضر .
برای استفاده از تصاوير و Smiley های زيبای اين نرم افزار در محيط MSN نيازی به نصب هیچ نرم افزاری نيست به آسانی قابل پخش می باشند .
حجم: 3.76MB
دانلود

name :TEAM ACME 
sn: M4UK2-284T5-V6DXQ-2E4IS

با تشکر از "بچه های خفن تهران "

/ 0 نظر / 5 بازدید